Menu

Plakat sposobem na reklamę?

12 września 2015 - Ogolne, Przy herbacie
Plakat sposobem na reklamę?

Istnieje dużo słupów z ogłoszeniami. Co do tego, czy ktoś to czyta wiele osób ma zastrzeżenia. Aczkolwiek ja sam z natury wiem, że jak nie ma co robić i stoję na przystanku czekając na autobus to zawsze coś przeczytam. Może akurat znajdę coś co pozwoli mi na złapanie kontaktu w branży gdzie ich po prostu nie mam. Jednak wiecie na jakie plakaty nie zwracam uwagę? Na takie które nie mówią nawet o tym, czym się firma zajmuje w skrócie, tylko przedstawiają produkt cenę i lokalizację lokalu. To jest bezsensu. Chciałbym żeby taka reklama mnie zaciekawiła, a nie żebym musiał przeżywać to samo co zawsze, czyli – nudę. To chyba najgorsze co może zrobić reklamodawca to zadbać o to, aby klient, który czyta reklamę się zanudził. Na pewno z takiej reklamy nic nie zapamięta, oprócz tego, że to chyba bardzo słaba firma, że ma takie słabej jakości reklamy. Dzisiaj liczy się kreatywność i unikalność w tworzeniu projektów, które mają przyciągać , a nie odstraszać jakże ważnych w tym momencie klientów!

Plakat musi być

Dobrze wykonany, schludnie zbudowany, a co najważniejsze jakość druku oraz papieru na którym został wydrukowany nie może pozostawiać nic do życzenia. W takim przypadku nie ma mowy o tym, że się taką reklamą znudzimy. Najlepiej jakby była to reklama śmieszna, bo człowiek zapamiętuje najlepiej te sytuacje w których wywołuje się hormon szczęścia. To bardzo ważne z punktu widzenia przyszłych zarobków oraz zwrotu z inwestycji gładko mówiąc. Polecałbym dlatego znaleźć dobrą drukarnię w Warszawie, która oferuje druk minimum klasy laserowej z drogim tuszem oraz grubym papierem nie z odzysku.
To bardzo ważne, aby zadbać o wysoką jakość reklamy

Słowem zakończenia reklama w formie plakatu na słupach i innych publicznych miejscach jest dobra, ale trzeba zmienić podejście ponieważ trendy reklamowe oraz oczekiwania klientów zmieniają się co roku, tak samo jak moda na kolory.

Tagi: ,

6 thoughts on “Plakat sposobem na reklamę?

jopek

Mój przyjaciel prowadzi restaurację i mi kiedyś mówił, że o ile te plakaty są blisko punktu to dużo dają

per pan

Pomysł na pewno godny uwagi 😉

lubie

Ej skąd bierzesz pomysły na te teksty?

adam

Reklama to musi być fajna, a nie piękna xD

Dodaj komentarz