Menu

Profesjonalne projekty wizytówek służbowych

12 września 2015 - Przy herbacie, Warszawa
Profesjonalne projekty wizytówek służbowych

Jeśli posiadamy własną firmą, warto zadbać również o przygotowanie odpowiednich materiałów promocyjnych, które będą znakiem rozpoznawczym naszego przedsiębiorstwa.
Postarajmy się również, aby każdy z zatrudnionych pracowników posiadał swoją służbową wizytówkę, którą będzie mógł później wymieniać się ze swoimi klientami biznesowymi i kontrahentami.

Obowiązkowe elementy biznesowych wizytówek

Ważne, aby każdy projekt wizytówki uwzględniał informacje, takie jak imię i nazwisko, nazwę firmy oraz stanowisko, które zajmujemy w danej firmie. Nie zapomnijmy również o najpotrzebniejszych danych kontaktowych: dokładnym adresie, e-mailu, telefonie służbowym, faxie, a także miejscu, w którym można znaleźć nas w sieci – czyli stronie internetowej.

Inspirujące wizytówki Warszawa

Jeśli nie mamy pomysłów, jak stworzyć swoje własne, eleganckie projekty wizytówek, warto udać się do jednej z firm, która świadczy tego rodzaju usługi. Tego rodzaju specjalistów bez problemu znajdziemy w różnych miastach Polski, a także w internecie. Pierwszy przykład macie już pod spodem 😉

przyklad wizytowki
Każda drukarnia posiada rozmaite i oryginalne wzory wizytówek. Sami możemy wybrać również rodzaj i kolor czcionki oraz typ papieru, na którym wydrukowane zostaną takie informacje.
Swoją wizytówkę wzbogacić możemy także o ciekawe elementy graficzne – na przykład logo, fotografię, czy artystycznie wykonany napis z wypukłymi literami.
Wizytówki drukowane są zazwyczaj w ilości hurtowej. Jeśli wszystkie nam się już skończą, w każdej chwili możemy poprosić o ich dodruk. Do każdego artykułu proponowane jest piękne i niezwykle eleganckie etui, które będzie idealne na przechowywanie nie tylko swoich wizytówek, ale również osób, z którymi chcielibyśmy się w przyszłości skontaktować.

5 thoughts on “Profesjonalne projekty wizytówek służbowych

Ania

A ja wam powiem, że wizytówkę posiadam 😉

Hehe

Ostatnio dostałem od szefa nową wizytówkę 😮

wzorów

Wzorów jest dużo, ale większość z nich to dziadostwo.

Dodaj komentarz