Menu

Ranking drukarek do biur do 500 złotych

12 września 2015 - Rodzaje druku
Ranking drukarek do biur do 500 złotych

Zanim zajmiemy się naszym małym rankingiem i porównaniem dwóch drukarek to zajmiemy się odpowiednimi markami, które stoją za tymi produktami, będą to odpowiednio – HP i Brother.

HP – posiada wieloletnie doświadczenie na rynku drukarek. Jest on wielkim dominatorem, który w porównaniu do konkurenta zatrudnia przeszło 240 000 ludzi. Niesamowita suma co nie? Produkują oni bardzo dobre laserowe drukarki. Ceny jednak nie są najmniejsze.

Brother – Jak sama nazwa wskazuje jest to przyjacielska drukarka i marka, która z pewnością nas nie zawiedzie. Jest to trochę tańsza konkurencja dla HP, która posiada aktualnie 30% udziałów na rynku druku.

HP LaserJet P1102 vs Brother DCP-J152W

To jest właśnie nasz top 2 najlepszych drukarek dla firm do 500 złotych. Obydwie drukarki kosztują w granicy 430 złotych w zależności od położenia drukarka może kosztować nawet do 500 złotych. Pierwszy produkt od HP posiada druk laserowy, zaś ten druki wielofunkcyjny, albo inaczej atramentowy. Co jest lepsze? Niektórzy mówią, że laser … HP to drukarka monochromatyczna, zaś Brother to drukarka kolorowa. Rozdzielczość w tym modelu to 6000 x 1200 zaś w HP 600×600. Do naszego brothera zmieści się również o 3 tusze więcej. To ważne, jeśli ktoś planuje ciągły druk.Co do szybkości druku, HP z oficjalnych danych posiada prędkość, która osiąga drukowanie 18 stron na minutę. U konkurenta? Sprawa wygląda podobnie, chociaż drukarka HP reklamuje się właśnie bardzo szybkim czasem druku – i słusznie, bo zawsze jest to trochę więcej kartek w minutę (1-2). Czy to jest ważne różnica? Na razie nie, ale jeśli HP obierze tą drogę, to może się okazać, bardzo ważna, gdy ich drukarki będą drukować o 50% szybciej od innych. Wtedy będzie nam to bardzo potrzebne.

5 thoughts on “Ranking drukarek do biur do 500 złotych

Łał

Serio 240 tyś ludzi? To nasze Polskie PKO BP nawet tyle nie ma … Ani Lotos …

pkiero

Ja ze swojej strony polecę jeszcze Cacon

za drogo

Jak dla mnie i tak za drogo

ranking

A możesz jeszcze zrobić top 3/4/5?

Dodaj komentarz