Menu

Torby reklamowe to dobry wybór!

12 września 2015 - Ogolne
Torby reklamowe to dobry wybór!

Napiszę w tym wpisie wszystko na temat toreb reklamowych, ale z perspektywy szybko rozwijającego się biznesu, lub właściciela o dużych ambicjach w podbijaniu co nowych to rynków.

Mało kto z nas wie, że torby reklamowe mogą przynosić naprawdę lepsze efekty niż dla przykładu reklama w kształcie billboardu. Mogą takie papierowe dodatki posłużyć za re marketing, czyli ponowne przyciągnięcie klienta do naszej usługi. Jest to klucz do sukcesu jeśli chcemy, aby nasze usługi były na dłużej oferowane niż przestrzeń kilku lat. Mimo to torby papierowe reklamowe powinny spełniać kilka bardzo ważnych założeń inaczej prędzej, czy później wyglądają w kosztu, a My zapomnimy o darmowej reklamie.

Reklama w środku torebki

Na spodzie dobry możemy umieścić odnośnik do naszej strony www. To z pewnością pozwoli takim użytkownikom na zachowanie torby na dłużej. Gdy torba nie jest podpisana z zewnątrz wiele osób, które wyrzuca takie torby sobie ją zatrzyma. Ważne jednak, aby wyglądała elegancko, a co za tym idzie oferowała wysoką jakość materiałów. W tym przypadku nie ma co oszczędzać na wydruku oraz samym papierze, który z roku na rok jest coraz tańszy.

Reklama z zewnątrz

W tym przypadku musimy pasować, aby nie rzucała ona się w oczy od pierwszego wejrzenia. Przecież zależy nam na tym, aby ta torba prędzej czy później została użyta jeszcze raz i aby użytkownik zobaczył i sobie o nas przypomniał za kilka lat, a przy okazji wiedział gdzie kupić usługę jeszcze raz! Poleca się wydrukowanie loga na środku torbie w kolorach zbliżonych do tych na torebce. Będzie w tym przypadku widoczna tylko poświata napisu, ale klient zawsze sobie ją odczyta. Kto wie, może nawet z taką pójdzie na niejedne zakupy do spożywczego. A może podaruje w nim prezent dla kogoś? Wszystko jest możliwe, a… To też jest ważne!

5 thoughts on “Torby reklamowe to dobry wybór!

Torebki

Dokładnie torby są bardzo dobrym wyborem, polecam 😛

    pamiętaj

    Ale tylko papierowe 😉

maciek

Ciekawe jest to co mówisz 😀

Reklama

Reklama to największa wartość, którą powinniśmy pielęgnować 😛

Dodaj komentarz