Menu

Wizytówki

12 września 2015 - Ciekawostki, Przy herbacie
Wizytówki

Dobre wizytówki to jeden z elementów, który może zadecydować o sukcesie każdej firmy, o jej powodzeniu, marce i jej znaczeniu na rynku.
Na jakiej zasadzie to działa, że wizytówki mają tak dużą moc, że są tak silne i potrafią zdziałać tak wiele? Po prostu, wizytówka stanowi bardzo ważne narzędzie biznesowe.

Wizytówki – Warszawa doceniła już dawno i już dawno, kładzie na nie ogromny nacisk i przywiązuje do nich dużą wagę. Przede wszystkim dzięki nim można identyfikować swojego klienta a klient osobę, która oferuje mu różnego rodzaju usługi. Ważne jednakże, by wizytówka dawała jednoznaczne skojarzenia, żeby jednoznacznie pokazywała, kim jest dana osoba i czym się zajmuje. Takie skojarzenia są niezwykle cenne, szczególnie, jeżeli chcemy żeby ten kartonik, rzeczywiście miał swoją moc.

Co zrobić, żeby wizytówka spełniła swoje zadanie? Po pierwsze odpowiednio ją zaplanować. Dobrze zaprojektowana wizytówka sprawi, że każdy kto tylko po nią sięgnie, bez problemu będzie wiedział czym zajmuje się dana osoba, jakie ma stanowisko, ale nie tylko, będzie widział również w jakiej branży dana osoba działa, a to również jest niezwykle istotne. Dlatego właśnie koniecznością wręcz jest, by dobrze opracować treść. Powinna znaleźć się nazwa firmy, stanowisko pracownika oraz jego nazwisko, oczywiście. Do tego, powinno się również zawrzeć różne dane kontaktowe, jak na przykład adres siedziby, biura, telefon, adres mailowy. Te trzy elementy sprawią, że potencjalny klient będzie umiał się z firmą i pracownikiem skontaktować. Co jest tutaj również ważne, to to, że fizycznie wizytówka również powinna robić dobre wrażenie. Chodzi o jakość papieru, jakość druku, jej wygląd, to zapewni nam drukarnia. Elegancka wizytówka sprawia wrażenie, że firma i pracownik są bardziej profesjonalni, bardziej fachowi, a fachowość przekonuje ludzi.

5 thoughts on “Wizytówki

gospodarz

Taka prawda, że wizytówka to już dzisiaj – muszę, a nie chcę.

   marian

   Nie przesadzajcie, bo znam firmę, która ich nie stosuje

    gospodarz

    Tak i na pewno dobrze sobie radzi 😛

Dodaj komentarz